top of page

back

INEO +458/558/658

              Opracowując nowe rozwiązania w dziedzinie druku kolorowego, DEVELOP kieruje się przede wszystkim trzema wyznacznikami: wysoką wydajnością, niezawodnością i jakością, którą może zaoferować użytkownikowi. Dzięki takiemu podejściu możemy zaprezentować Państwu zupełnie nową odsłonę flagowych produktów Develop do kolorowego druku cyfrowego, które znajdą zastosowanie nie tylko w środowisku biurowym, ale wszędzie tam, gdzie doskonały kolor i wysoki stopień niezawodności mają decydujące znaczenie.

              Zupełnie nowy podajnik dokumentów dostarczany jako wyposażenie standardowe naszych nowych urządzeń pozwala na szybsze skanowanie większych ilości dokumentów w jednym przebiegu. Wydajność i niezawodność tego rozwiązania zostały zmaksymalizowane dzięki ultradźwiękowym czujnikom znajdującym się wewnątrz podajnika, które dają nam pewność, że każdy z umieszczonych w nim dokumentów został właściwie zeskanowany.

               Tworzenie materiałów marketingowych, ofert czy prezentacji jeszcze nigdy nie było tak proste. Zaledwie kilka kliknięć pozwoli Państwu na stworzenie broszury (do 20 arkuszy objętości), zszycie czy dziurkowanie dokumentu, stworzenie składanego folderu, wstawienie pracy wydrukowanej wcześniej czy nawet złożenie dokumentu na Z. Szeroka gama nowych finiszerów pozwoli nam na elastyczne dopasowanie się do Państwa potrzeb, a Państwu na tworzenie w profesjonalny, a zarazem prosty sposób dokumentów o nieporównywalnej jakości

               Dzięki zupełnie nowemu panelowi dotykowemu 10.1" obsługa jest prostsza niż kiedykolwiek. Rozwinięte funkcje nawigacyjne w połączeniu z możliwością pełnej personalizacji wyświetlacza oraz proste dostosowanie sterownika do charakteru Państwa pracy pozwolą na osiągnięcie znacznych oszczędności czasu i pieniędzy. Kolejnym niewielkim, lecz znaczącym dla wygody pracy rozwiązaniem jest możliwość automatycznego pomiaru formatu papieru o niestandardowych wymiarach - praca z papierami specjalnymi wszelkiego typu jeszcze nigdy nie była tak prosta!

                  Nie bez znaczenia w przypadku opracowywania nowych urządzeń był również ich wpływ na środowisko naturalne. Dzięki zastosowaniu najnowszych dostępnych technologii i stałemu rozwojowi naszych własnych rozwiązań osiągnięty został niesamowicie niski stopień zużycia energii elektrycznej - oszczędzamy zatem nie tylko środowisko naturalne, ale i własne pieniądze. 

bottom of page