I-OPCJE

Dodatkowe funkcje urządzeń DEVELOP ineo

  • Dostępne są one bezpośrednio na wyświetlaczu urządzenia wielofunkcyjnego ineo, dzięki czemu zawsze są pod ręką przy codziennej pracy biurowej. Wybierz najlepsze dla twojego biznesu rozwiązania, które są łatwo instalowane na urządzeniu przez wprowadzenie kodu aktywacyjnego.

  • Przykładem może być przeglądarka internetowa z poziomu wyświetlacza urządzenia, Image Panel do zarządzania dokumentami oraz przypisywanie fotografii do poszczególnych użytkowników.

  • Ponadto istnieje możliwość uruchomienia takich opcji jak kodowanie plików PDF oraz dodawanie w zeskanowanych plikach tagów „metadata”, umożliwiających szybkie wyszukiwanie plików poprzez podanie wyrazów opisujących plik. Nowością jest też możliwość tworzenia „przeszukiwalnych” PDF’ów, co pozwala na edycję zeskanowanych dokumentów np. w edytorach tekstowych.

  •  Uaktualnienie nowych opcji w i-Option odbyć się może podczas wizyty technika, nawet podczas rutynowego przeglądu.

PRZEGLADARKA

INTERNETOWA

(LK-101 v3)

Dzięki temu rozszerzeniu można podłączyć ineo bezpośrednio do Internetu za pomocą panelu dotykowego urządzenia wielofunkcyjnego DEVELOP. Pozwala to na np. wyświetlanie stron WWW na panelu urządzenia i drukowanie ich zawartości bezpośrednio, bez potrzeby używania komputera. Ponadto, jeżeli inne urządzenia wielofunkcyjne są podłączone do sieci, możemy korzystać z udostępnionych skrzynek użytkowników.

PRZEWODNIK

GŁOSOWY

(LK-104 v3)

Funkcja ta umożliwia włączenie wskazówek głosowych, aby pomóc w pracy na urządzeniu DEVELOP ineo i uniknąć błędów w pracy. Informacje podane są głosem, który jest łatwy do zrozumienia – w razie problemów głośność i prędkość odtwarzania można dowolnie regulować.

ZAAWANSOWANE

PRZETWARZANIE

PLIKÓW

(LK-102 v3)

Operacje takie jak szyfrowanie pliku PDF przy użyciu podpisu cyfrowego użytkownika, dodane właściwości metadata, tworzenie plików PDF zgodnych z PDF/A , optymalizacji plików PDF do wyświetlania w sieci Web może zostać przeprowadzona bezpośrednio na urządzeniu ineo podczas np. wysyłania plików w formacie PDF na skrzynkę e-mail.

PDF

(LK-105 v3)

Zapewnia funkcjonalność rozpoznawania tekstu w skanowanych plikach zapisywanych do plików PDF oraz możliwość tworzenia wysoko skompresowanych i kompaktowych dokumentów PDF. Dzięki niemu użytkownicy mogą zaoszczędzić czas przy poszukiwaniu konkretnych informacji w ramach dokumentu. Pozwala również na kopiowanie i wklejanie rozpoznanego tekstu, co ułatwia ponowne wykorzystanie fragmentów tekstu w innych dokumentach lub aplikacjach.

PRZESZUKIWALNY

PDF

CZCIONKI

BARCODE

(LK-106)

Opcja ta wykrywa sekwencje kodów kreskowych PCL w danych wydruku i drukuje je jako kody kreskowe na urządzeniach drukujących firmy DEVELOP. Użytkownicy mogą bezpośrednio drukować swoje pliki bez potrzeby dodatkowego oprogramowania.

OCR

(LK-108)

Istnieją dwa główne rodzaje czcionek stworzonych do zwiększenia dokładności automatycznego rozpoznawania tekstu: OCR A i OCR B różniących się kształtem i stylem. OCR B jest standardem wg. ISO i często wymagany przy wydruku formularzy i czeków w sektorze finansowym. Opcja ta zapewnia uniknięcie poważnych błędów wynikających z przetwarzania i rozpoznawania informacji drukowanych.

(LK-110)

Użytkownicy mogą łatwo tworzyć różne formaty plików i wysokiej jakości obrazy. Ponadto wbudowana technologia rozpoznawania tekstu umożliwia tworzenie plików Word, Excel i PowerPoint z możliwością pełnej modyfikacji tekstu i obrazu.

ZWIĘKSZENIE

SZYBKOŚCI

WYDRUKU

(LK-111)

ThinPrint umożliwia sprawne drukowanie dzięki unikatowej kompresji zadań drukowania nawet o 98%. Nie tylko wysoki współczynnik kompresji ma pozytywny wpływ na szybkość druku, ale także zmniejszony ruch w sieci.

PRECYZYJNE

PRZETWARZANIE

DOKUMENTÓW

Z UŻYCIEM OCR

KOMPLEKSOWE

ROZPOZNAWANIE

TEKSTU